CENOVÉ UKAZATELE

20 let tradice ve výrobě cenových ukazatelů, vyrobeno více než 5000 kusů

logo

VIZUALIZAČNÍ PRVKY

Moderní technologie a úsporný provoz světelné reklamy

logo

ELEKTRONICKÉ INFORMAČNÍ PANELY

LED a LCD informační panely pro širokou škálu uplatnění

ZÁKAZNICKÉ PROJEKTY

Komplexní zajištění vývoje a výroby pro Vaše projekty

ELEKTRONICKÉ INFORMAČNÍ PANELY

Informační panely pro dopravní terminály

Vyrábíme informační elektronické panely, jejichž funkčnost a vzhled jsou optimalizovány pro nasazení v informačních systémech železničních a autobusových stanic a zastávek. Standardními výrobky jsou odjezdové, příjezdové a nástupištní panely pro železniční nádraží. Pro zobrazování je použita technologie tekutých krystalů LCD. Zobrazovače jsou podsvětleny diodami LED, což zajišťuje bezúdržbovou panelu a dobrou energetickou bilanci. Osvětlení je možno v době, kdy není zobrazena informace automaticky vypínat. Panely je možno doplnit hodinami. Panely je možno doplnit systémem automatického hlášení příjezdů a odjezdů vlaků a systémem automatického čtení pro nevidomé.

Při venkovním umístění se také používají panely LED. Jejich výhodou je větší kontrast, nevýhodou je menší rozlišovací schopnost matice. LED panely lze zhotovovat ve dvoubarevném nebo plnobarevném provedení.

Panely jsou typicky napájeny ze sítě 230V, pro instalace bez sítě je k dispozici zálohované napájení z veřejného osvětlení nebo solární napájení (pouze pro vybrané konfigurace).

Fotogalerie