CENOVÉ UKAZATELE

20 let tradice ve výrobě cenových ukazatelů, vyrobeno více než 5000 kusů

logo

VIZUALIZAČNÍ PRVKY

Moderní technologie a úsporný provoz světelné reklamy

logo

ELEKTRONICKÉ INFORMAČNÍ PANELY

LED a LCD informační panely pro širokou škálu uplatnění

ZÁKAZNICKÉ PROJEKTY

Komplexní zajištění vývoje a výroby pro Vaše projekty

ZÁKAZNICKÉ PROJEKTY

Zákaznické projekty

Společnost Gema od svého založení řeší a řešila řadu projektů vývoje a výroby zákaznických aplikací průmyslové elektroniky.
Na základě zadání zákazníka zpracujeme analýzu, zařízení vyprojektujeme, zkonstruujeme, navrhneme technologický postup výroby a pokud si zákazník přeje, realizujeme i vlastní sériovou výrobu elektronických i příslušných mechanických komponent zařízení. Následně zajišťujeme servis a veškerou zákaznickou podporu. Většinou se jedná o projekty dlouhodobé spolupráce s postupným vývojem několika generací přístrojů a zařízení. Umíme realizovat rovněž pouhou výrobu elektronických nebo mechanických komponent ze zákazníkem dodaných podkladů.

Výběr nejzajímavějších realizovaných projektů z posledních let:

Vývoj řídící elektroniky pro bikesharingový systém firmy HOMEPORT S.r.o.
Vyvíjíme a vyrábíme kompletní elektroniku a mechanické komponenty pro systém bezobslužných půjčoven jízdních kol v městských aglomeracích. Stanice se sestává z řady elektronických zámků kol, identifikačního systému kol, řídícího počítače s GSM přenosem dat do centrální databáze. Celý systém je kompletně napájen solární energií. Výrobky jsou nasazeny v celé řadě měst po celém světě. Více o projektu na www.homeport.cz

Vývoj řídící elektroniky zdravotních a relaxačních masážních přístrojů PNEUVEN.
Pro firmu EKOVUK MEDI s.r.o. již několik let vyvíjíme a vyrábíme elektroniku pro speciální několik řad speciálních masážních (lymfoterapie) přístrojů. Přístroj je vybaven zákaznicky atraktivním barevným grafickým displejem, bezdotykovou kapacitní klávesnicí a USB rozhraním. Elektronika spolu s celým přístrojem prošla nejpřísnějšími testy pro zdravotní zařízení. Více www.pneuven.cz.

Řídící elektronika pro výdejní stojany pohonných hmot firmy TATSUNO.
Jedná se o kompletní elektronické vybavení výdejního stojanu PHM, tedy vlastní řídící počítač, zobrazovací jednotku, napájecí jednotku a vstupní periférie pro ovládání motorů, ventilů a podobně. Elektronika je určena do klimaticky velmi náročných podmínek včetně arktických mrazů, které panují ve východních částech Ruska a naopak tepla v sluncem rozpáleném Řecku.

Mezi drobnější projekty patřila nebo patří spolupráce s firmou ELTODO při vývoji proměnných dopravních značek a informačních dopravních panelů, vývoj stavebnice pro řízení laboratorních přístrojů firmy NEDFORM, vývoj a výroba mechanických komponent pro silniční radary firmy GEMOS, elektroniku pro řízení inteligentních přechodu firmy PD Systems a mnoho dalších.

 

Fotogalerie